Birikimevim Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Birikimevim Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Birikimevim Tarihçesi

1989 yılından beri başarılı bir şekilde faaliyet gösteren, uzun yıllardır otomotiv ve geri dönüşüm sektörleri gibi alanlarda çalışan Telli Grup bünyesinde olan Birikimevim, 2018 yılından beri binlerce aileyi ev, araba, arsa ve şirket sahibi yapmak için çalışıyor. Birikimevim’in değerleri arasında dürüstlükten ödün vermemek, adaletli olmak ve paylaşımcı olmak olmuştur. Faizsiz sistemin kaidelerinin bilincinde hareket eden Birikimevim müşterilerini kira öder gibi kolayca ev sahibi yapmak için çalışıyor.

Birikimevim Kimin?

Birikimevim Telli Grup ailesinin bir parçasıdır. Telli Grup 31 yıllık faaliyet hayatı boyunca tekstil üretimi ve ticareti, hasar yönetimi, otomotiv, otomotiv parça geri dönüşümü ve inşaat gibi alanlarda önemli başarılar elde ettikten sonra 2018 yılında şirketlerinin arasına Birikimevim’i de ekledi. 400’den fazla çalışanıyla Telli Grup var olduğu sektörlerde lider konumundadır.

Birikimevim Kampanyaları Nelerdir?

Birikimevim faizsiz bir şekilde ev sahibi olmanızı daha da kolaylaştırmak için zaman zaman kampanyalar yapmaktadır. Birikimevim kampanyaları arasında konut ve araç fiyatlarında indirimler olabilmektedir. Birikimevim’in şu andaki kampanyaları arasında “Arabanız Sizi Ev Sahibi Yapacak!” kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanyada Birikimevim aracınızı peşinat yerine sayıp ev satın alırken peşinat engeline takılmanızı önler, daha da hızlı ev sahibi olmanıza da yardımcı olur. Birikimevim’in diğer bir kampanyası da “Erken Teslim” kampanyasıdır. Bu kampanyada Birikimevim birikimlerinizi erken teslim ederek yeni evinizde mutlu bir yaşama adım atmanıza destek olur.

Birikimevim Nedir?

Birikimevim ailelere faizsiz modelde, peşinatsız ve kredisiz ev sahibi olmalarına destek olan bir finans kuruluşudur. Birikimevim Türkiye’nin her yerinde kolayca ev sahibi olmanız için çalışmaktadır. Esnek ve sizin belirlediğiniz ödeme planlarıyla bütçenizi zorlamadan, faiz ödemeden ve strese girmeden hayalini kurduğunuz ev ve arabaya Birikimevim’le ulaşabilirsiniz. Birikimevim’le ev aldığınızda peşinat ödeyip ödemeyeceğinize siz karar verirsiniz. Ödeme gücünüze göre ödeyeceğiniz taksit miktarına da siz karar verirsiniz. Birikimevim sistemleri olabildiğince kullanıcı dostu bir şekilde müşterilerinin birikimlerini güce dönüştürmek için tasarlanmıştır. Birikimevim’i kullanırken istediğiniz sistemi siz seçer, dilediğiniz şekilde ödeme yaparsınız. 

Birikimevim’in üç sistemi vardır. Birinci sistem Sabit Sistemdir. Bu sistemde hayalinizdeki evi seçer, almak istediğiniz finansal desteği belirler, istediğiniz ödeme planını oluşturur, belirlenen tarihte evinizi teslim alır ve yeni evinizde mutlu bir hayata atılırsınız. Bu sistemle kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz. İkinci sistem Erken Teslimatlı Sistemdir. Bu sistem evinizi çok daha kısa sürede teslim almanızı sağlar. Bu sistem Sabit Sisteme çok benzemektedir. Sabit Sistemle bu sistemin farkı bu sistemde taksit miktarlarının zamanla artmasıdır. Bu sayede toplam maliyetiniz artmadan uzun süre borç altında kalmadan ev sahibi olabilirsiniz. Son Birikimevim sistemi Serbest Sistemdir. Serbest Sistem oldukça esnek bir sistem olup evinizi teslim alacağınız tarihi kendi belirlemenizi sağlar. Bu sistemde isterseniz ara ödemeler yaparak borcunuzu kısaltabilir, isterseniz taksitlerinizi artırıp ödeme sürenizi kısaltabilirsiniz.

Birikimevim kredisiz ve faizsiz ev sahibi olma modeliyle size faizsiz finansman sağlıyor.  Bu modelle sadece ev değil, isterseniz araba, arsa ve şirket bile satın alabilirsiniz! Ev almak zorlu bir süreç, ama Birikimevim’le kolay bir şekilde hep almak istediğiniz eve kavuşabilir, kısa sürede teslim aldığınız evinize yerleşip geleceğinizi sağlama alabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için Birikimevim şubelerine uğrayabilir ve Birikimevim telefon hattını kullanabilirsiniz.

 

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz Yorum Yapılmamış
  • Yorum Yap