Güneş Sigorta Hakkında Bilmeniz Gerekenler 

Güneş Sigorta Hakkında Bilmeniz Gerekenler 

Güneş Sigorta Tarihçesi

45 yıldır sigortacılık sektöründe başarıyla devam eden Güneş Sigorta, 1957 yılında Türkiye’de 2,5 milyon ciro (1957’de 892,857 ABD Doları eşdeğeri) ile Vakıf Bankası ve Toprak Ürünleri Ofisi (TMO) kuruldu. Güneş Sigorta tüm Türkiye’de 60’tan fazla şirketi içinde yangın, kaza, nakliye, mühendislik, hukuksal koruma, tarım ve sağlık gibi tüm sigorta branşlarında gösterdiği faaliyetlere devam ediyor. 

Güneş Sigorta; yangın, ulaşım, kaza, mühendislik, yasal koruma, sağlık, tarım ve hayvancılık

gibi büyük sigorta kollarında olduğu gibi konut ve işyeri yangın sigorta paketleri ile hırsızlık, ferdi kaza, para transferi, kırık cam, ürün sorumluluğu, otel paketi, seyahat, ofis, muayenehane, kâr kaybı, arabanın kendisine verilen hasar, trafik ve yeşil kart gibi sigorta ürünleriyle hayatın her yerinde garanti sağlamaktadır. Ayrıca ticari ve sınai risk sigortası ve uçak, helikopter, gemi ve karayolu taşıma aracı, ağır sanayi ve filo sigorta branşlarında da dünyanın ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

İlginizi Çekebilir : Güneş Sigorta

Güneş Sigorta’nın, gerek güçlü sermaye yapısı, gerekse gerçekleştirdiği üretimle sektörün taşıyıcı şirketlerinden biri olması, hasar ödemelerindeki titizliği ve etkili zamanlaması, Güneş Sigortayı geçmişten bugüne güven duyulan bir marka haline getirmiştir. Güneş Sigorta’nın hizmetlerini sizler için listeledik;

Araç Sigortaları

Güneş Sigorta, trafik kazasında meydana gelebilecek hasarlarda size, aracınıza ve üçüncü şahıslara garanti vermek için hem trafik sigortası hem de kasko hizmeti vermektedir. Firmanın sunduğu “Genişletilmiş Sigorta” ve “Genişletilmiş Sigorta Muafiyeti” hizmetleri, esnek poliçe seçenekleri ile aracınızı en uygun fiyata sigortalamanızı sağlar. Makul bir fiyata uygulayabileceğiniz “Pert Kasko” seçeneği, ancak araç hasar gördüğünde (% 60 ve üzeri) devreye girer. “Yeşil Sigorta” hizmeti,% 100 elektrikli ve çevre dostu araçlarınız için aküler aracılığıyla güvenlik koruması sağlar.

Konut Sigortaları

Ev sigortası veya ev sigortası, ailenizi deprem, sel, sel, toprak kayması, hırsızlık ve yangınlardan koruyabilir. Güneş Sigorta’nın sağladığı “GüneşliEv”, “GüneşliEv Extra” ve “Güneş Pratik Ev” sigorta paketleri size huzur verebilir. Güneş Sigorta ile geniş garantili konut sigortası paketi sunmanın yanı sıra zorunlu deprem sigortası (DASK) ve yerinde kamusal alan sigortası da yaptırabilirsiniz.

İşyeri Sigortaları

İşyeri sigortası; kendinizin, çalışanlarınızın ve ailenizin geleceğini güvence altına almanızı sağlar. Güneş Sigorta’nın “Ekstra İşyeri”, “Kapsamlı İşyeri Sigortası”, “Eczane Paket Sigortası”, “Otel Paket Sigortası” ve “Akaryakıt Paket Sigortası” ürünlerini kullanarak işyerinize ve çalışma alanınıza en uygun olan opsiyonu alabilirsiniz.

Sağlık Sigortaları

Güneş sağlık sigortası paketleri, sağlığınızı güvenli bir şekilde korumanıza yardımcı olabilir. “Deniz Sağlık Sigortası” ve “Yakamoz Sağlık Sigortası” seçenekleri, ek sigorta primi veya ücreti ödemeden özel sağlık hizmetlerinden yararlanmanızı sağlar. “İksir Sağlık Sigortası” bütçenizi artırmadan size kapsamlı tedavi ve sağlık hizmetleri de sunuyor. Güneş Sigorta; “özel sağlık sigortası” ve “ferdi kaza sigortası” ile hastalık, ölüm veya tıbbi yardım konularında ileriye dönük çözümler sunmaktadır. “Seyahat sağlık sigortası”, tatillerde veya iş seyahatlerinde karşılaşabileceğiniz riskleri kapsar.

 

Eğitim Sigortaları

Çocuğunuzun düzenli olarak eğitim alması ve eğitim sürecinin kesintiye uğramaması için eğitim sigortası şarttır. Güneş Sigorta tarafından sağlanan kapsamlı eğitim sigortası, orta ve uzun vadeli (1-20 yıl) fırsatlar ile eğitim için ödeme yapmanıza yardımcı olabilir.

Güneş Sigorta Kimin ? Güneş Sigorta Hisseleri

45 yıldır sigortacılık sektöründe başarıyla devam eden Güneş Sigorta hisselerinin %61,1 TVF Finansal Yatırımlar Anonim Şirketi’ne aittir. 

Güneş Sigorta İletişim Adresleri

Güneş Sigorta iletişim adres ve bilgileri;

Telefon:    +90(850) 202 20 20

Faks No:  +90(212) 355 64 64

Email :    bilgi@turkiyesigorta.com.tr

Adres :    Turgut Özal Millet Caddesi No:7 34096 Aksaray / İSTANBUL

 

Fevarsi ekibi olarak bu yazımızda Güneş Sigorta hakkında, tarihçesinden anlaşmalı iletişim bilgilerine kadar elimizden geldiğince bilgi vermeye çalıştık. Umarız faydalı olmuştur. Özel sigorta türleri ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha fazlası için takipte kalın!

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz Yorum Yapılmamış
  • Yorum Yap