Hakkında

VizyonEvim; insanımızın ihtiyaçlarını “faizsiz, vade farksız, en hızlı, en kolay ve en uygun maliyet” ile karşılamasını sağlayan Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans Sistemi (TDFFS) kuruluşudur.

Geçmişi, insanoğlunun finansman ihtiyacının ortaya çıktığı ilk dönemlere kadar uzanan ve kendine özgü ilkeleri ve faaliyet yapısı ile herkesin ödeme gücüne göre faizsiz ve vade farksız finans seçeneği sunan tasarrufa dayalı bu sistemin, bireysel ve toplumsal manada ülkemize, insanlarımıza sağladığı ve sağlayacağı çok önemli faydalar vardır.

İnsanımızı tasarrufa yönlendirip, tahsil edilen yatırım tutarlarını organize ederek “sosyal dayanışmayı, toplumsal kaynaşmayı, ihtiyaç yükünü paylaşmayı ve ekonomik faydayı” artıran bu finansal model, gelir seviyesi ne olursa olsun tüm insanımıza ek bir maliyet olmadan finansman sağlayan kolay yöntemlere sahiptir.

Biliyoruz ki insanımız; VizyonEvim organizasyonu ve garantisinde yaptıkları tasarruf yatırımları sonucu elde ettikleri alım gücüyle karşılamakta zorlandıkları tüm maddi ihtiyaçlarını kolayca giderirler. Tek başlarına tasarruf yaptıklarında VAKİT ve NAKİT zararına uğrarken, VizyonEvim Faizsiz Finans Yöntemlerini tercih ettiklerinde, hem VAKİTTEN hem de NAKİTTEN kar ederler.

Görüldüğü üzere, insanımızın ihtiyaçlarını karşılamak için “tasarruf” yapmaları önemli, tasarruflarını yatırıma çevirirken “doğru kurum, doğru zaman ve doğru yöntemleri” tercih etmeleri çok daha önemlidir. 

VizyonEvim olarak biz; bu yöntemlerle insanımızın en temel ihtiyaçlarını gidermesine yardımcı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bununla birlikte; “ülkemiz insanlarına alternatif finansal hizmetler sunulmasına, reel sektörü daha fazla destekleyecek bir finans anlayışının gelişmesine, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi Projesi kapsamında İstanbul’un aynı zamanda bir faizsiz finans merkezi haline gelmesine ve nihai olarak ülke ekonomisinin gelişmesine” katkı sağlamaktan onur duyuyor, sizleri de mutluluğumuzu paylaşmaya davet ediyoruz.

Devamını Oku

Kuruluş Tarihi

2019

Kuruluş Sermayesi

10 Milyon Türk Lirası

Şube Sayısı

11

E-Posta Adresi

info@vizyonevim.com

Müşteri Hizmetleri

444 80 90

Yönetim Kurulu Başkanı

İbrahim Kahraman

Genel Merkez

İstanbul

Kapalı
Açılış Saati : 09:00 - 20:00
 • Pazartesi

  09:00 - 20:00

 • Salı

  09:00 - 20:00

 • Çarşamba

  09:00 - 20:00

 • Perşembe

  09:00 - 20:00

 • Cuma

  09:00 - 20:00

 • Cumartesi

  Kapalı

 • Pazar

  Kapalı

 • 23 Nisan 2021 07:16 Şuanki Zaman

Hizmet Alanları
mood_bad
 • Henüz Yorum Yapılmamış
 • Değerlendir