Tüm Detaylarıyla Bereket Sigorta 

Tüm Detaylarıyla Bereket Sigorta 

Bereket Sigorta Tarihçesi

Bereket Sigorta kurulduğu günden bu yana; oto hasar, trafik, yangın, mühendislik, tarım, sağlık, ferdi kaza, ulaşım, yasal koruma, oto dışı kaza, DASK ve mali mesuliyet sigortası dahil tüm branşlarda faaliyet göstermektedir. Teknolojiyi kullanan en iyi şirketlerden biridir.

Ülke genelinde 8 bölge ofisi, 1 bölge temsilciliği ve 700’e yakın acentenin yanı sıra; Türkiye’deki Finans katılımcı bankalar, Albaraka Türk katılımcı banka vakfı katılımcı bankalar, Ziraat katılımcı bankalar, Anadolubank PTT bank ve gayrimenkul katılımcı bankalar satış kanalları olarak faaliyet göstermektedir.

Bereket Sigorta ana hedefleri, sektöre ve müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri yaratmak, acentelerinin güvenebileceği bir acente olmak ve iş hayatı boyunca onlarla işbirliği yapmak. Önümüzdeki birkaç yıl içinde de inovasyon ve kaliteli hizmet yöntemleriyle sigorta sektörüne değer katmaya devam edeceği aşikar olan Bereket Sigortanın tarihçesini, anlaşmalı servislerini ve çok daha fazlasını sizler için derledik. Yakından bakalım; 

1995 yılında kurulan Bereket Sigorta 13.01.2017 tarihinde açık ihale olarak imzalanan satış ve hisse devir sözleşmesi ile TMSF’den devralınmış ve 154 yıllık köklü bir geçmişe dayanan, 17 bölge birliği, 1625 kooperatifi yaklaşık 1 milyon çiftçi ortağı olan Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri’ne devredilmiştir.

Bereket Sigorta şimdilerde 150 yıllık geçmişi olan Tarım Kredi Kooperatiflerinden aldığı güç ile sigorta bilincinin daha geniş kitlelere ulaştırararak sektörün büyümesine katkıda

bulunmayı ve fayda yaratmayı bir misyon olarak benimsemiş, oluşturduğu güven ve yüksek performansla sektörün önemli oyuncuları arasına girmeyi başarmış durumda.

Yüzde yüz yerli ve milli sermaye ile faaliyet gösteren Bereket Sigorta, Tarım Kredi Kooperatiflerinden aldığı güç ile Anadolu’nun müşterek değerleri etrafında birleşerek müşterilerine katılım ilkelerine bağlı, hızlı, güvenilir ve yenilikçi bir yaklaşımla hizmet vermeye devam ediyor. Firma Türkiye’nin her köşesinde varlığını güvenilir biçimde hissettirecek kurumsal yapılaşma vizyonunu hedefleyen hamleler yapıyor.

Bereket Sigorta Kimin?

1995 yılında kurulan Bereket Sigorta 13.01.2017 tarihinde açık ihale olarak imzalanan satış ve hisse devir sözleşmesi ile TMSF’den devralınıp 154 yıllık köklü bir geçmişe dayanan, 17 bölge birliği, 1625 kooperatifi yaklaşık 1 milyon çiftçi ortağı olan Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri’ne devredilen kurumun yönetim kurulunda ise; Dr. Ahmet BAĞCI, Bilal UÇAR, Yahya ALTINKAYA ve aynı zamanda kurumun genel müdürlüğünü yapmakta olan Mahmut GÜNGÖR yer almakta. 

Bereket Sigorta Anlaşmalı Servisleri

Türkiye’nin birçok yerinde hizmetleri bulunan Bereket Sigorta anlaşmalı servislerini sizler için kategorize ederek sıraladık;

  • Özel Servisler
  • Yetkili Servisler
  • Cam Servisleri
  • Mini Onarım Servisleri
  • Mobil Onarım Servisleri hakkında daha fazla detayı web sitesinden inceleyebilirsiniz.  

Bereket Sigorta anlaşmalı servisleri için burayı tıklayın. 

 

Fevarsi ekibi olarak bu yazımızda Bereket Sigorta hakkında, tarihçesinden anlaşmalı servislerine kadar elimizden geldiğince bilgi vermeye çalıştık. Umarız faydalı olmuştur. Özel sigorta türleri ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha fazlası için takipte kalın!

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz Yorum Yapılmamış
  • Yorum Yap